Tüketici Birliği Federasyonu

"Türkiye'nin Vicdanı"

Tüketiciler, bu yayını kaçırmayın! Avni Dilber, dikizaynası’nda…

İstanbul, 09.03.2022 

dikizaynası etkinliğinin, Mart ayı konuğu, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü sayın Avni Dilber.

 Salgın döneminde, çevrimiçi toplantı konusunda toplumun birçok kesiminde gelişen yetenek ve eğilimden yola çıkarak, konusunda uzman bir konuk ile gündeme, yaşama, ekonomiye ve özellikle tüketiciye ilişkin bilgi ve analizlerin topluma aktarılması için Tüketici Birliği Federasyonu tarafından başlatılan dikizaynası’nda; ilk konuk, Tüketici Postası Genel Yayın Yönetmeni ve Ekonomi Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu üyesi Çetin Ünsalan konuk olmuştu.

dikizaynası’nın Mart ayı konuğu, tüketici haklarının en yetkili ismi, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü sayın Avni Dilber olacak

10 Mart 2022, saat 21:30’da çevrimiçi gerçekleştirilecek yayında sayın Avni Dilber, tüketiciler için yapılanlar ve yapılacaklar konusunda katılımcılarla sohbet edecek.

Çevrimiçi toplantı, kamuoyuna açık olarak gerçekleştirilecek olup katılmak isteyenlerin, 05358685960 nolu whatsapp hattına bildirimde bulunmaları yeterli olacaktır.

Ceylan Malgıt

Yönetim Kurulu Üyesi

dikizaynası Koordinatörü